MTA :: Lithuanian Free-Roam

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Parazitas.

Puslapiai: 1 ... 9 10 [11]
151
Pasiūlymai serveriui / Ats: Pasiūlymas serveriui.
« Įrašytas: Gegužės 26, 2015, 14:15:37 »
Na sakiau tiesiog savo nuomone pasakiau:) nes tikrai šiek tiek daugiau veiklos reiktu prigalvot serve. Bent jau man taip atrodo.

152
Pasiūlymai serveriui / Pasiūlymas serveriui.
« Įrašytas: Gegužės 26, 2015, 13:29:40 »
Sveiki visi! Tai va, Šovė į galvą mintis pasisakyti. Kaip serverio žaidėjas Manau jog serverije šiek tiek nuobodoka.. Norėtusi pritraukti daugiau žaidėjų. ir tiesiog turiu kelias idėjas. Manau jog reikia padaryti daugiau privilegiju vip žaidėjams turiu omeni: kad tik vipai galėtu keist walkstyle ar tik vip gautu tam tikrus ginklus arba kad tik vip galėtu žaisti kazino arba daryti perf mašinoms.. ar kažka tokio panašaus manau tada būtu daugiau Vip žaidėjų:).  Manau reikėtu padaryti daugiau ir ivairesnių minigame. Dar butu galima padaryti taip, kad profesijos ne tik butu tokios.. jog gauni kita skin ar ginklų. Manau butu geriau jei iš tu profesiju galima butu užsidirbti pinigų. Manau tai butu geriau tiems žaidėjams kurie nelabai turi potrauki šaudysis arba nemokantiems šaudyti ir pvz: padaryti taip kad tam tikru profesiju žaidėju negalėtu nušauti kiti žaidėjai. Aišku neskaitant tokiu kaip Mentas forsas ar ARAS.. Ir tiesiog manau jog reiktu praplesti žaidimą ir ne viską laikyti sukišus sf. T.Y: padaryti profesijas lv ar ls o gaujos ir visa kita palikti sf. (Arba atvirkščiai) Nes vienas nervinantis dalykas imi zona ar baze ir lenda tie žaidėjai kurie visiškai ne prie ko. Tad sakau ką butu gerai padaryti.. tiesiog manau jog reikia praplėsti veiklą po visą turima mapa nes vien tik šaudyti ir buti nušautam greit atsibosta. reikėtu daugiau veiklos. ir sugalvoti kažka kad pinigus turėtum labiau kur leisti.  Bet tai tik mano nuomonė. Nes kai serve bunu gan dažnai pamatau tokiu dalyku: ateina naujokas ji nušauna pora kartu  pamato kad daugiau nieko čia nėra ir palieka ta serva. Retas kuris užsilieka. Jei butu žaidėjų daugiau butu daug idomiau. na taip suprantu tai jog geri orai nesinori sedėti prie to pc ir šiaip MTA jau pasenes dalykas.. Bet mano manymu dar galima kažka iš to išpausti. :) nežinau, ne man spresti tiesiog pasakiau savo nuomone (Labai nepeikit) jei pievu pasiuliau. Toliau jums mastyti ka daryt:) P.s: Dėl tu profesijų ir privilegijų bei praplėtimo. jei sudomints ši mintis parašysiu smulkiau. Dabar tiesiog noriu pasižiūrėti Kiek esamu čia nariu norėtu prasmingiau praleisti laiką žaidime:)

153
Jūsų užduodami klausimai / Need Help..
« Įrašytas: Gegužės 21, 2015, 20:26:58 »
Sveiki. kas per nesamonės darosi kai bandau iėiti į serveri ir kai jau atsiunčia map mane išmeta ir rašo : ''Error downloading requested files. failure then receiving data from the peer. [Recv failure:conection was reset][anti-smoke/smoke.lua]''  :-\

154
Moderatoriaus anketa / Ats: Parazitas. į Moderatorius.
« Įrašytas: Gegužės 14, 2015, 13:37:21 »
Dėkui už nuomones:)

155
Moderatoriaus anketa / Parazitas. į Moderatorius.
« Įrašytas: Gegužės 13, 2015, 22:35:25 »
Sveiki visi! :) Po ilgu svarsymu ir dvėjoniu nusprendžiau pabandyti ;)  Mano vardas Žydrūnas. man 19 metų. Gyvenu Utenoje. kaip jau dauguma žinote mano nick žaidime: Parazitas. Siūlausi į Moderatorius, Nes serveryje praleidžiu tikrai daug laiko. Būnu prisijungęs tiek ryte, tiek vakare. Ir tada kai būna tikrai mažai atsakingų žmonių kurie galėtų palaikyti tvarką žaidime. O jos tikrai reikėtų:) Nemėgstu fleimerių ir kitokių isišokelių kurių tikrai daug pastebiu ir dėja jie neatsako už savo elgesį nes tuo metu nebūna Atsakingų žmonių už tvarką:) neesu nusiženges, ispėjimu neturiu, nesireiškiu chate, padedu naujokams susiorentuoti serverije. Esu draugiškas. priešu lyg ir neturiu:D serve praleidau 424h. 48min mano lvl ~484 anksčiau žaidžiau samp, o Mta užkabino jau senokai. Iš pradžiu žaidžiau kažkokiam RL rerve bet nebepamenu pavadinimo:/ po to radau ši.. Ir kai užkabino daugiau niekur nebežaidžiu:D kitu žaidimu nežaidžiu kompe tik Mta turiu. jei būčiau moderatorius manau žaidime bučiau dar dažniau nes esu tikrai atsakingas. bet labai saves negaliu čia girti nes manau nuomone apie mane turėtu pasakyti kiti žaidėjai:) lauksiu jūsu sprendimo ir nuomoniu.:)

156
Diskusijos / Ats: ♕10m konkursas♕
« Įrašytas: Kovo 01, 2015, 14:12:24 »
Noriu Gauti 10mil Kad Pridėčiau prie dabartiniu renkamu pinigu savo naujam minigang. Naujokam ant gunspawn ar ant transporto. ir kitoms išlaidoms gangui:)

157
Pasiūlymai serveriui / Ats: Mini gaujų bazės
« Įrašytas: Vasario 28, 2015, 20:24:28 »
100% Už:)

158
Moderatoriaus anketa / Ats: Tomas - Megina į Moderatorių.
« Įrašytas: Vasario 28, 2015, 11:49:06 »
Manau jog per jaunas :)

159
Keitimas į oficialų statusą / Ats: BoG - Brothers of Guns.
« Įrašytas: Vasario 27, 2015, 09:30:53 »
Aišku. :D

160
Keitimas į oficialų statusą / Ats: BoG - Brothers of Guns.
« Įrašytas: Vasario 26, 2015, 17:47:36 »
Ice Dėjai + nušovėm pora kartu jau dedi - :D

161
Keitimas į oficialų statusą / Ats: BoG - Brothers of Guns.
« Įrašytas: Vasario 25, 2015, 20:10:12 »
Na tai jusu nuomonė už ar prieš.  :)

162
Keitimas į oficialų statusą / Ats: BoG - Brothers of Guns.
« Įrašytas: Vasario 25, 2015, 19:51:57 »
Na reiks tada pravažiuot paieškot kitos vietos:) p.s: dėkui už pasiūlymą.

163
Keitimas į oficialų statusą / BoG - Brothers of Guns.
« Įrašytas: Vasario 25, 2015, 19:14:29 »
Gaujos pavadinimas: BoG-Brothers of Guns.
Gaujos tag'as:[BoG]
Gaujos įkūrėjas ir jo lygis: Parazitas ~265lvl
Gaujos spalva(spalvos kodas iš www.colorpicker.com RGB): EAFF00
Gaujos teritorija: Įkelsiu Foto žemiau.
Gaujos skinai(http://wiki.sa-mp.com/wiki/Skins:All): Male:47 Female:169
5 gaujos nariai: Parazitas, Trututu, Eimantas, Wolf_, -Krompot*, Reduxo, RickaHP, Airidas_LTU, Alcapone, DomasB, .:Tomas:. Water, Baklažanas, DmC, Liongenas... Dar darašysiu...

Sveiki visi! :)  Labai gumos netempsiu ir eisiu tiesiai prie reikalo... Ovidijus norėjo įkurti Randoms, subūrė mus bet jis pasitraukė palikęs surinktus narius su viltimi turėti savo gang.. bet mes neišsiskirstėme ir nutarėm jog turėčiau toliau prašyti gango na bet aišku dėl įkūrimo sprendžiate jūs. Na o apie ganga: jis šiek tiek pakeistas nei buvo sugalvotas Ovidijaus bet pradiniai nariai liko tie patys. Paskeitė pavadinimas, tagas, teritorijos vieta, keli nariai ir dar kelios smulkmenos kurios yra surašytos viršuje. Jei gangas butu įkurtas rinkčiau aktyvius, atsakingus ir suprantančius ką daro narius. O ne tuos kurie žinantys jog tai tik žaidimas jaučiasi per laisvai ir daro bei šneka tai ką nori o ne tai ką nurodo serverio taisykles. Pripažinkite tokiu žaidėju tikrai yra.. ir tikrai nenorėčiau jog tokie žaidėjai butu gange.. Tai va.. jei ką praleidau svarbaus darašysiu, jei kyla klausimu klauskite atsakysiu ir laukiam jūsu nuomonių. bei sprendimo. :)

Puslapiai: 1 ... 9 10 [11]