MTA :: Lithuanian Free-Roam

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - NierkA_

Puslapiai: [1]
1
Moderatoriaus anketa / Dėl modo susigražinimo.
« Įrašytas: Liepos 16, 2018, 20:51:28 »
Labas vakaras,po pertraukos gryžau po biški palošt ir žiūriu modo nebeturiu ,is pradžiu tikrai net nesupratau dėl ko,kol neparašiau splinteriui ir buffui,tipo kažkam dalinau savo admin slaptažodi,nors žinau kad tuo tikrai nėra buve.Man būtu idomu sužinoti kas buvo prisijunge su mano slaptažodžiu ? Vieninteli šansa kurį galėjot pastebet kad buvo prisijunges TheNight(kaimyno nickas) kuris pas mane vos ne gyvena :D,ir tai gaila kad tai gan senokai įvyko ir nepamenu,galbūt net pats buvau prisijunges pas jo per kita nick prie savo admin paneles.

Tad norėčiau atgauti savo pareigas,ir sužinoti kas ir kada buvo prisijunge,nes jeigu buvo prisijunge daug žmonių nors nelabai tikiu tai gal atspėjo slaptažodi gi nebūtinai kad dalinau kažkam,nesu mažas vaikas ir apie tokias nesamones net į galvą minčių nešauna.

2
Prisistatymai, sveikinimai ir išvykimai / sudiev durzjanai !
« Įrašytas: Vasario 21, 2018, 20:23:39 »
na ka atejo laikas mest šį žaidima sekmes jum heiteriai ir druzjanai :D :)

3
[Royals] - The Royals / [Royals] - *Norintiems įstoti į Royals komandą.*
« Įrašytas: Rugpjūčio 29, 2016, 22:16:54 »
Esi aktyvus žaidėjas ? Esi draugiškas bei sutari su gaujos nariais ? Ir norėtum  tapti mūsu komandos dalimi? . Tau tik reikia užpildyti  šią anketą kuri bus apačioje, ir laukti mūsų atsakymo.ANKETA:


1. Jūsų realus vardas:
2. Esamas žaidimo slapyvardis:
3. Buvę slapyvardžiai:
4. Žaidėjo Lygis:
5. Metai:
6. Nužudymai/Mirtys/Ratio:
7. Kiek laiko žaidžiate šiame  serveryje:
8. Ar dažnai tenka susidurti su konfliktais?:
9. Ginklai su kuriais geriausiai šaudote?:
10. Jūsų buvusios gaujos, (Paaiškinti kodėl jas palikote):
11.Kodėl norite prisijungti būtent prie mūsų komandos(bent pora sakiniu): ?
12.Royals gaujos nariai, su kuriais bendraujate:
13.Kontaktai (skype):


Laukiame jūsų anketų :) ! SEKMĖS !

4
[Royals] - The Royals / [Royals] - *Nariai*
« Įrašytas: Rugpjūčio 29, 2016, 19:59:25 »
Boss

NierkA_


Leaders

Rollins
AsylumElite members

TheNight_
Protection
DarkeN
MembersTest members

Imperial

5
[Royals] - The Royals / [Royals] - *Galerija*
« Įrašytas: Rugpjūčio 29, 2016, 17:32:09 »
Royals įsimintiniausios akimirkos.

6
Moderatoriaus anketa / NierkA_ į mod
« Įrašytas: Kovo 11, 2016, 18:15:38 »
Sveiki,esu vardu Nerijus iš Tauragės. man 21 metai.

Pildau šia anketą nes pamačiau jog serveryje tikrai gan mažai aktyvių moderatorių todėl norėčiau tapti šio serverio moderatoriu .Esu tikrai gan aktyvus žaidėjas,esu draugiškas,su draugiškai nusiteikuseis žmonėmis,turiu stiprų humoro jausmą.Šį žaidimą tinkle žaidžiu apie 6 metus žinoma buvo pertraukų Esu turėjas keletą  tokių pat projektų kaip ir šis serveris, todėl žinau taisykles,bausmes,ir visa kita,padedu žaidėjams kai gaunu progą.Vidutiniškai moku anglų bei rusų kalbas. todėl galėčiau susikalbėti ir su užseniečiais
Šektiek blogosios pusės: Turbūt kaip ir kekvienas iš serverio žaidėju esu tikrai  pažeidęs serverio taisykles su insultu ar kažko panašiai,esu toks žmogus kuriam patinka teisybe ir dažnai ja siekiu įrodyti galbūt todėl taip ir įvyksta kad nusižengiu taisyklėms.Turiu turbūt nemažai heiteriu kurie manes grynai nepažystą,ir susidarė nuomone is vieno konflikto. Na bet,betkokiu atveju laukiu jūsų nuomoniu.
Ir tikiosi šanso parodyti kad esu vertas šių pareigų

7
Diskusijos / Iškilo klausimas
« Įrašytas: Kovo 09, 2016, 13:24:54 »
Sveiki norėčiau sužinoti ar perfindamas mašina po biškuti neišleisi daugiau pinigų nei visa darytis max ant syk ,kažkada esu klausęs kažko sakė lygiai tas pats,bet va dabar tokia situacija yra atėjau pazėt kiek sultanui max sukibimas rašė 8mil sakau už penkis isimesiu,tris milus dadėsiu veliau kad būtu max ,bet atėjau su trijais milais žiūriu manes jeigu noriu iki galo maxint praso vistiek ~8 milu tai bendrai viskas gautos 13milu.tai kas čia per reikalas ? svarbiausia jeigu pasiemi sultana dabar net nemaxintu sukibimu jy ant syk pasidarai max tik už 8 milus

8
Skundai / Dėl mūsu dievo Sato.
« Įrašytas: Vasario 07, 2016, 15:01:23 »
Sveiki,mano nuomone ir manau daugelio žaidėju, administracija galėtumetė surengti kažkoki balsavimą dėl sato modo teisių,nes jis jomis piknaudžiauja ir naudojasi savo naudai :) mėgsta sukelti konfliktą, o poto galiausiai užmutina kita žmogu ir geriausias reason apsiramink,o gal šitam adminui pačiam reikėtu jau senai pailsėti ?,stebiu ir kitus modus bet kažkaip tokiu nesamoniu nematau,skaičiau seniau jau išvis jy banint iš servo norėjot o dabar dar moda davėt tokiam žmogui. Tikrai ne jo nervu žmogui tokios pareigos.

Visų antra norėčiau gauti Unban nes manau jį gavau tik vėl todėl kad satas norėjo parodyti kas per aš,
Serveryje susirašinėjom su žaidėjais apie hamburgerius,ir apie storus žmonės  satas velniai žino kodėl isižeides piso free mute man ir ne tik man o keliem žaidėjams.Prisijungiau su kitu nicku savo ir pradėjau test pokalbį su prototipas  apie armija ar ten priima storus žmones nes jis šiuo metu yra savanoris ar šauktinis tikrai nezinau, (sato nelėčiau)  ir piso bana uz bausmių apėjima.

Koks čia apėjimas ?  būčiau pabaiges pokalbį ir gryžes atlikt bausme kurios niekaip nebūčiau išvenges o be viso sito ji yra ir taip neteisėtai uždėta.

Šitoje fotkeje matosi Free mute


Va čia galime ižvelgti provokacija bet dėja už tai jis liko nenubaustas

kiek žinau už nooba nebaudžiama.

o čia šendienine situacija dėl kurios ivyko tipo sistemos apėjimas.

9
Diskusijos / Gal žinot kas per problema ?
« Įrašytas: Vasario 02, 2016, 19:09:13 »
Sveiki gal kam yra atsitike kaškas panašaus? neina paleisti map redaktoriaus, bandziau siūstis visokias versijas perašinejau bet vistiek tas pats rašo kad jau jungiasi prie serverio ir kai pradeda siust failus ju nesiunčia ir išmeta štai šita lentele : idomiausia tai kad ant kito mano  pc veikia tas redaktorius.

10
Klaidų pranešimai / Dingo turismo.
« Įrašytas: Sausio 06, 2016, 15:11:06 »
Sveiki,šendien nutiko tokia problema jog paslaptingai dingo mano nuosava masina perfinta  turismo, į kuria buvau ikišes apie 70mil..,važinėjaus su 2 givybemis ir atsitrenkiau y tanką,greit parasiau /kv bet nespėjau vistiek masina sprogo pažejus y garažą rodė jog liko 1 gyvybe ,taip as jos ir neištraukiau nuvažiavau su tanku y sf surinkau visus kilus kad tankas sprogtu,sakau nueisiu y base užsidėsiu papildomus gyvenimus ir pasirodo jog turismo net nebeturiu,nors prieš tai žiūrejau liko vienas gyvenimas.... neišmetė nei teksto kad jūsu mašina sunaikinta nieko. 

11
Pasiūlymai serveriui / Šaudymas iš mašinos
« Įrašytas: Lapkričio 28, 2015, 15:04:23 »
Sveiki,nežinau ar jau kas buvo siūle ar ne, bet manau būtu gerai padaryti tokį dalyką jog važiuodamas su mašina vienas galėtum šaudyt iš tam tikrų ginklų tarkim MP5,galima būtu padaryt kad šaudyt galetum tiesiog taip kaip dabar keleivis arba bent kaip per orginalų gta,paspaudus e raide kai rodomas mašinos šonas ir per keleivio langa šaudoma.

Puslapiai: [1]