MTA :: Lithuanian Free-Roam

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Žydrūnas.

Puslapiai: [1] 2
1
Diskusijos / Steam
« Įrašytas: Sausio 26, 2018, 18:41:14 »
Soup ma negros! Ieškau draugu steame pakapot kokį grajų kartu. Nuobodu vienam. Sumeskit nickus pafriendinsiu.
Arba patys pakvieskit. --> Parazitas.

2
Klaidų pranešimai / Smulkios klaidos.
« Įrašytas: Gruodžio 18, 2016, 14:23:26 »
1. Per zm kartais kai baigiasi ginklo ammo kai ji numeti nugriuna pedas.. man rodos nuo to numesto ginklo o kol atsistoja zombiai spėja atbėgt ir į galvą uždrožt.
2. čia šitas biški idomiai.. :D

3
Pasiūlymai serveriui / Keletas idėju
« Įrašytas: Gruodžio 18, 2016, 14:11:45 »
Sveiki, šovė keletas idėju.. na bet nežinau ar jos igivendinamos:D
1. Narkotiku sistema (kuria turiu tik reikia pritaikyti i fr gm) viskas paprasta yra taškas kur gali nusipirkti kelių rušiu narkotiku jie nesiseivina ir kainuoja nemažai. principas kaip Gunshope ginklai jei miršti ar atsijungi jie dingsta ir turi pirkt iš naujo. Drugsai nėra tokie jog "prišnioji" ir matai vienaragius kurie kakoja vaivorykštėm čia šiek tiek geriau nes jie padeda žaidimui. trumapai papasakosiu kaip veikia:
Nusiperki narkotiku per f4 atsidarai panele ir gali panaudoti tam tikra narkotika 1narkotikas veikia max 30sekundžiu išnaudojus reik pirkti vėl
Ką jie duoda?
Weed (Low gravity)
God (Increased max health)
Speed (Faster action)
LSD (Hallucination)
Steroids (+2 hp every 8seconds)
Heroin (Semi invincibility)

2. Už paimta zona duoda netik xp bet ir tam tikrą suma pinigų. Tai labiau skatintu gangus imt arba gint zonas. pvz už fragus zonoi: Kuo daugiau fragu zonoi gindamas ar puldamas žaidėjas padaro pasibaigus zonos puolimui gauna tam tikra pinigu sumą. Arba padidint algas..  nes tos algos vaikiškos.

3. Profesijos leidžia užsidirbti. Pastebėjau jog tik mento profesijoi galima užsidirbti pinigu.. manyčiau jog reikia kitoms profesijoms taip padaryti pavyzdžiui slaptoji tarnyba turi killint ieškomus žaidėjus ir taip gali rinkt pinigus.. Forsam daugiau moka už pristatomas mašinas i dokus ir t.t... Manau tai daugiau pritrauktu nauju žaidėju i serveri nes šiuo metu profesijos naudos duoda minimaliai. aišku galima ir kitoms profesijoms primastyti veiklos.

4. Idėti tokia "profesija" https://www.youtube.com/watch?v=YN2fJzqnKvI (scriptą turiu) tai lyg kokia mini "chalturkė" padaryti kažkur mieste kad betkas tiek gangai tiek ne galėtu ateiti pakimarint ir šiek tiek dasidėtu pinigu. (ar bent turėtu ką veikt)

5. uždrausti GS naudoti jetpack. Kaip žinom būna tokiu dienu kai gs dėl pilnaties suaktyvėja ir kai optimistiškai bando imt zonas jie buna prisipirke jatpack ir biški buna problematiška su jais.

6. Loterija. (turiu scriptą) random spote yra cp kur gali nusipirkti biletą nueini išsirenki skaičiu nuo 1 iki 80 nusiperki bileta ir jei loterijos pabaigoi atspėji skaičiu gauni tam tikra suma pinigu. gan smagu manau.

7. Pastebėjau jog BuFF idėjo klausimyna kuris gan smagiai atrodo manau būtu tikrai šaunu jei klausimai random laiku ir šiek tiek dažniau nei dabar atsirastu chate ir pirmas atsakes gauna tam tikra suma pinigu

8. /cc (carchat) viskas aišku manau /cc [žinutė] matoma žaidėjams kurie tam pačiam transporte.

9. /eject [player ID arba name] gali išmesti žmogu iš savo mašinos. Buna gi pamiršti užsirakinti.. ateina nubas atsisėda g ir tai labai nervina. Sprendimas! /eject

Pradžiai užteks idėju. komentuokit diskutuokit ir sakykit savo nuomones. Juk reik atnaujint serva!

4
Na ką laikas žaist geresnį žaidimą...  pavadinimu: Gyvenimas. Daug laiko čia praleidau ir daug visko patyriau bet manau man jau gana to. Čiao chebra! ačiū už akimirkas praleistas žaidime. Sekmės :-* gal kadanors užeisiu apsidairyti bet abėjoju nes ištryniau GTA ir MTA ir čj nebus noro siūstis visko iš naujo.. xd

5
Skundai / Fuck this shit!
« Įrašytas: Rugpjūčio 16, 2016, 22:21:46 »
Sveiki, kadangi jums ** man irgi ** pabūsiu verksnys. Įmesiu ss aiškinkitės, o gal jums tai atrodys normalu nežinau. Šiandien visa dieną elgiausi tikrai šudinai nes diena buvo šudina konfliktas su Nierka ir t.t... Už tai drąsiai galiu Atsiprašyti Nierkos nes tai mano kaltė ir ja pripažystu. Na bet šitas ***** Paul.w tai ką aš žinau.. I chat atėjo klausimas Pasiilgot? atrašėm ne (ant prikolo) gavom visi 3 mute už provokacija nuo Paul.w smagu! apsidžiaugėm kaip  ojetau jetau.. Paul pats pradėjo provokuoti dėjau jam mute. lyg ir viskas normalu tad jis kaip ir "normalaus proto" mod dėjo man jail kad gaučiau penktą įspėjimą ir eičiau ban. Klausimas: Jail už tai kad aš achujiel? ar už tai kad jam aš nepatikau ar ką? o mutės? "Ne" yra provokacija? Jei jums tai atrodo normalu tai tada velniop šita serva.


6
Nuotraukos / Rip Lukas_PRO :(
« Įrašytas: Gruodžio 29, 2015, 16:01:38 »

7
Prisistatymai, sveikinimai ir išvykimai / Linksmų švenčių! :)
« Įrašytas: Gruodžio 24, 2015, 16:26:09 »

Brenda Senis su guminiais,
Šiemet eina jis pelkynais.
Tempia maišą dovanų,
Klimsta pliurzėi iki ausų.
Elniai jo miške buksuoja,
Todėl dovanos vėluoja!

P.s: Šiemet dovanų nebus, nes Kalėdų seneliui depresija!
Snieguolė jį paliko ant ledo dėl besmegenio!
O nykštukai tebešvenčia Jonines!
Bet vis tiek – linksmų šv. Kalėdų ir ramaus kūčių vakaro linki BoG gauja visiems serverio žaidėjams, savininkams bei administracijai! :)

8
Nuotraukos / Truputis Ss
« Įrašytas: Spalio 16, 2015, 21:07:36 »
Truputis meno:D Parazitas, Paul.w, Ananasas, edg4, Formaal, Maserati, TomasSWAG, LGTT_VeStas, ice*, ZipKa. Sorri jei ko nepaminėjau.

9
Klaidų pranešimai / Kreditai....
« Įrašytas: Liepos 31, 2015, 22:05:02 »
Sveiki. kaip visada visur bėdos ir t.t...  Kažkur apie ~21:30h pirkau 5 kreditus. (Patikrinau.. Teksta suvedžiau teisingai). išsiunčiau sms, gryžo atsakymas: "Labas Niht. +5 kreditai sekmingai pridėti, MTALT-FR" Koks dar b*** "Niht"?? ??? Tai ką dėl kažkokiu magišku priežaščiu prapi... 1.45€-5Kreditus??    ???  ???

10
[BoG] - Brothers of Guns / [BoG] Taisyklės.
« Įrašytas: Liepos 30, 2015, 11:04:44 »


1.Draudžiama įžeidinėti kitus serverio žaidėjus bei gaujos narius.
2.Draudžiama pažeidinėti serverio bei gaujos taisykles.
3.Draudžiama prašinėti gaujos narių uždėti + anketoje.
4.Draudžiama nelygybė tarp gaujos narių – visi turi tokias pačias teises.
5.Draudžiama pildyti į Brothers of Guns gaują būnant kitoje gaujoje kitaip bus Atmesta.
6.Privaloma klausyti gaujos lyderių sprendimų.
7.Privaloma tolerancija kitų gaujos narių atžvilgiu.
8.Privaloma kiek galima daugiau remti gaujos biudžetą.
9.Privaloma būti aktyviam tiek gaujos gyvenime, tiek pačiame serveryje ar serverio puslapyje.


  Be to,

Nesilaikant gaujos ir serverio taisyklių būsite be perspėjimo išmestas ir įtrauktas į Brothers of Guns gaujos Black List'ą.
 
Didelis konfliktavimas su gaujos ar serverio žaidėjais lygus IŠMETIMUI.
 
Netvarkingai ir atmestinai užpildyta anketa būs iškarto ATMESTA.Norint gaujoje nusipelnyti aukštesnį rangą, privaloma rodyti pastangas (aktyvumas, drausmingumas, pagalba kitiems gaujos nariams ir pan.)

11
[BoG] - Brothers of Guns / Ištrinti
« Įrašytas: Liepos 30, 2015, 10:46:35 »
Ištrinti

12
Klaidų pranešimai / Kill abuse
« Įrašytas: Liepos 29, 2015, 13:26:58 »
Sveiki! yra problemito:D su Netyčiuku šaudėm /ls 2x2 su GOT ir kai mane nušovė gavau jail už kill abuse tai kur teisybė?:D po to dar kai Paloskė išleido iš jail Auto kick iš gango gavau:D

13
Prisistatymai, sveikinimai ir išvykimai / Parazitas. Time Out..
« Įrašytas: Liepos 05, 2015, 21:00:23 »
Sveiki. Truko kantrybė...  Atsibodo serverio isišokelai, pasipūteliai ir kitokie ""Dievai" kurie kelia save į aukštumas ir negerbia kitų tokie kaip: Satas.. atsibodo man jo lojimas.. ir šjp jei serverio savininkam px kodėl man turėtų rupėti.. nebesigilinkim. nuimkit moda ir t.t...  gailiuosi sudergtu pinigu vipam ir ištampytu nervu dėl dalbajobu. atsibodo tylėti... Good Luck chebra:)

14
Klaidų pranešimai / Pahelpinkit...
« Įrašytas: Birželio 18, 2015, 11:55:03 »
Sveiki. Paaiškinkit. kaskart kai prisijungiu bunu užmutintas >:(  kai save atmutinu viskas buna normaliai iki kito karto kol prisijungiu ir vėl gaunu mute už prisijungimą į serverį ???
http://imesk.net/upload/images/BAE6.png
http://imesk.net/upload/images/KL8G.png
http://imesk.net/upload/images/Z5OP.png

15
Jūsų užduodami klausimai / Pamokėlė kaip bugint.
« Įrašytas: Birželio 16, 2015, 20:27:23 »
Kaip jau visi žinome Satas musu servo Dievas kuris skunndžia betka kas vos netaip kažka padaro na kodėl mes kitokie ar ne Satai?
http://imesk.net/upload/images/77NC.png
http://imesk.net/upload/images/H4X1.png
Ten kalba ėjo apie Hydros Buga jog jis sugeba nesprogt su ta hydra kad ir kaip i ji šaudytu ir taip sekmingai rinkt fragus ir but nenujuostas (Paloskė jei nebijos liudyti jis taip pat matė ka jis rašė). po to pokalbio pstebėjau jog tikrai.. visada kai šaudome i Sata keliese jo niekaip nenumušdavom pvz Gentle ar Grobuonis.. juos numušam pašaude į ta hydra kažkiek laiko ir jie krenta. o kodėl Sato ne?? Manote kad meluoju štai dar puikus yrodimas per Sato žiopluma jo pačio ikeltas ss:
http://i.imgur.com/g7bydgz.png
Atkreipkite demesi jog hydros HP0% bet jis laimingas sau skrenda toliau. jokiu dūmu ar kažko tokio.
 Satai visada serve buni nuskriaustas ir visada kalti buna kiti... ka dabar pasakysi? blogas ss ar photoshopas? ar BoGai Abusina todėl tokie ss gavosi?:)

Puslapiai: [1] 2