MTA :: Lithuanian Free-Roam

Neina register

Neprisijungęs Paulius_Boni

• *
  • 14
  • +0/-0
  • MTA::LT-FR
    • Žiūrėti profilį
Neina register
« Įrašytas: Rugpjūčio 13, 2019, 07:11:45 »
Taigi,sveiki susikuriu paskyra ir rodo kad prisiregistraves viska suvedu gerai poto pasiziuriu lentele player per Tab matau savo nick bet negaliu jungtis niekur rodo kad prisijiunges bet prašo prisijiungti bug? Ar register log off?

Neprisijungęs Karolis923

• *
  • 32
  • +0/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Neina register
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 13, 2019, 12:41:21 »
jau nieko nebepadarysi BuFF tuom nebesirupina tai kas turejo senus accountus vos sukurtus jie istrinti arba jaigu dabar registruojasi negali prisujunkt prie nauju acc galima tik prie senu jau kur padirbeta su jais buvo

Neprisijungęs eQual

• 107
  • +12/-16
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 13, 2019, 13:33:37 »
Nemokat jūs gal prisijunkt :DDD mano senas acc, 3metu senumo beveik bet viską man leidžia junktis, tu gal slapti ką netoli suvedi, arba netikslu nickname :DDD arba per tuos bugus rašyk senesni nicka ant to acc jeigu buvai pasikeitęs nick per žaidimą. Pabandyk parašyt 1nicka kuris buvo tam acc prie kurio bandai prisijunkt
IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT

Neprisijungęs Karolis923

• *
  • 32
  • +0/-5
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 13, 2019, 21:13:48 »
Nemokat jūs gal prisijunkt :DDD mano senas acc, 3metu senumo beveik bet viską man leidžia junktis, tu gal slapti ką netoli suvedi, arba netikslu nickname :DDD arba per tuos bugus rašyk senesni nicka ant to acc jeigu buvai pasikeitęs nick per žaidimą. Pabandyk parašyt 1nicka kuris buvo tam acc prie kurio bandai prisijunkt

buvau priregines acc ant gmailo irasiau kad pamirsau slapika  irasiau savo gmaila ir raso kad isivele klaida o mano acc slapika jai pakeiti per gmaila ir sita svetaine vistiek raso kad isivele klaida

Neprisijungęs Kebebza

• *
  • 2
  • +0/-0
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 15, 2019, 12:10:59 »
Turiu daug problemų su sausainiais.