MTA :: Lithuanian Free-Roam

Bunis į modus

Neprisijungęs NightBunny

• 330
  • +36/-45
  • ✖×✘#~Buηηi§S✘×✖ [NightBunny.]
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 579
  • Vardas žaidime: NightBunny.
  • Gauja: BoG
  • ON: 2018-01-13 20:24:40
Ats: Bunis į modus
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugpjūčio 13, 2018, 22:18:19 »
Minusas, turi tu tą modą gi. Žaisi ir bausi už nieką tu su tuo mod'u kaip Splinteris su adminu
Neturiu aš nieko :D ką turiu vipa,kuris pasibaigs 08/16
Tik kažkaip kaikuris žmogus ban gavo ir kaltino tave  ??? , kadangi mačiau jog mutinai kažką tai tikrai turėjai :D
o Micro aš nuo taves ban gavau,ką padarei.Jo aš mutinau,nesvarbu,jog yra web console ar kažkas pan. huh? ::)

Neprisijungęs Micro

• *
  • 6
  • +0/-1
  • MTA::LT-FR
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugpjūčio 14, 2018, 00:44:48 »
Minusas, turi tu tą modą gi. Žaisi ir bausi už nieką tu su tuo mod'u kaip Splinteris su adminu
Tik kažkaip kaikuris žmogus ban gavo ir kaltino tave  ??? , kadangi mačiau jog mutinai kažką tai tikrai turėjai :D
o Micro aš nuo taves ban gavau,ką padarei.Jo aš mutinau,nesvarbu,jog yra web console ar kažkas pan. huh? ::)
Your humoras very gud, todėl ir duoti minusą :D web console? huh. First of all pildyta anketa net ne tavęs kiek matau ( bent jau ne tavo frm acc ), visų antra web consolei reikia turėt mod/admin teisęs tad nebepūdrink smegenų

PS: Kas čia toks nepatenkintas liko su savo karma įrodyt kažką bando :D
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 14, 2018, 00:47:23 sukūrė Micro »
Baninkit kiek norit, ant main baigės Rūgsėjo 12 dieną, bet kažkas uždėjo for free. Jei baninsit užp*siu labiau  :-X  ::)

Neprisijungęs _Juste

• 178
  • +47/-22
  • Treat me like a Queen
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 546
  • Vardas žaidime: _Juste
  • Gauja: none
  • ON: 2018-01-01 19:36:14
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugpjūčio 14, 2018, 00:53:29 »
Your humoras very gud, todėl ir duoti minusą :D web console? huh. First of all pildyta anketa net ne tavęs kiek matau ( bent jau ne tavo frm acc ), visų antra web consolei reikia turėt mod/admin teisęs tad nebepūdrink smegenų

Bunis niekad neturejo mod/admin. Sapnuojat juodai.
Greičiausiai koks mod arba Sp ir mutino per web.

Neprisijungęs NightBunny

• 330
  • +36/-45
  • ✖×✘#~Buηηi§S✘×✖ [NightBunny.]
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 579
  • Vardas žaidime: NightBunny.
  • Gauja: BoG
  • ON: 2018-01-13 20:24:40
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugpjūčio 14, 2018, 01:27:34 »

na man nerūpi ką tu manai,supranti,ir kas,kad anketa ne mano pildyta? aš ją net pildyta nevadinu... ir biškį skaityk ką rašau... yra web console ar kažkas pan. huh? aš jos net gyvenime nesu matęs,o kas mate tuo laiku,tas ir mutino,jez nekelk tokių bangų,tai tam minusui gali galvot,kažką naujo,nes tas tavo "turi moda" man 0 emociju,kai tik vip esu turėjęs,ir beto,kodėl turėčiau žaisti ir bausti už nieką?:D čia tipo prisijungi į serva,mute,jail? o dėl Splinterio... tau kliūna? o gal jis kažką testino,ir testai atrodo tavo akimis žaidimai? Anyway...

Neprisijungęs

• 900
  • +53/-167
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 1352
  • Vardas žaidime: Reflesh
  • Gauja: none
  • ON: 2018-01-11 17:31:50
« Atsakymas #19 Įrašytas: Rugsėjo 01, 2018, 07:35:43 »
Užpildyk anketą per naujo, jeigu nori to modo, dabar nesąmones darot, jeigu nori - pats pildai.