MTA :: Lithuanian Free-Roam

ThugLife i Moderatorius.

Dziugasc.

Ats: ThugLife i Moderatorius.
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2018, 10:12:59 »
-nesigauda isvis nieko klausi kaip gang foto ikelt per serva tai kas bus su admin klausi zaideju kaip mutint
taip tiesa sutinku su tai.. bet gang foto nezinojau kaip ikelt vien del to kad pamirses buvau , dabar su gang foto jokiu problemu reaper ikele ir ramu, o admin komandas vis dar atsimenu /ban /kick /mute /jail /freeze taipogi admin lentelei yra ir kitu idomybiu.. galima pakeist oro salygas, zaidimo greiti bei gravitacija taip pat galima koki ginkla duot zaidejui ir t.t  8)
Idomu kur admin turėjai ne mano serve? Bet visvien nepatikimu vadini mane xd

Neprisijungęs ThugLife

• *
  • 42
  • +12/-16
  • That's what I am?
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2018, 10:54:16 »
-nesigauda isvis nieko klausi kaip gang foto ikelt per serva tai kas bus su admin klausi zaideju kaip mutint
taip tiesa sutinku su tai.. bet gang foto nezinojau kaip ikelt vien del to kad pamirses buvau , dabar su gang foto jokiu problemu reaper ikele ir ramu, o admin komandas vis dar atsimenu /ban /kick /mute /jail /freeze taipogi admin lentelei yra ir kitu idomybiu.. galima pakeist oro salygas, zaidimo greiti bei gravitacija taip pat galima koki ginkla duot zaidejui ir t.t  8)
Idomu kur admin turėjai ne mano serve? Bet visvien nepatikimu vadini mane xd
aisku kad tavo serve ;D
ne mes tokie, gyvenimas toks  8)  8)  8)

Neprisijungęs eQual

• **
  • 93
  • +12/-16
  • MTA::LT-FR
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2018, 10:57:45 »
Yra visokių idomymiu,  bet paprastas modas dabar gali mutint,  jailint,  banint ir dar keletą funkcijų.  Nes BuFF sumažino modu paprastų prieigas
IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT

Neprisijungęs _Juste

• 175
  • +47/-22
  • Treat me like a Queen
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 546
  • Vardas žaidime: _Juste
  • Gauja: none
  • ON: 2018-01-01 19:36:14
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2018, 12:15:58 »
Tai matosi ko tu nori, ne drausmint serva, o isbandyt idomybes ir dalint minigunus serve. Esi labai priklausomas nuo savo draugeliu ir tikrai nematau taves mutinancio vieno is ju.
Ai, ir nuo kada mes planuojam dalint mod buginantiems zaidejams (ne tik tau skirta tai)
Kitas dalykas, tu tikrai uz mane ilgiau nezaidi, o as pradejau zaist 2015 metais, so take a seat.
Serve kai buni, tai tik afk. Tai nematau net prasmes duot mod tam kuris bus afk ir naudos privilegijas kaip linksmybes.
Anyway. Nonono, jokiu budu, griežtas minusas.
Geros dienos.

Neprisijungęs ThugLife

• *
  • 42
  • +12/-16
  • That's what I am?
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #19 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2018, 12:43:03 »
Tai matosi ko tu nori, ne drausmint serva, o isbandyt idomybes ir dalint minigunus serve. Esi labai priklausomas nuo savo draugeliu ir tikrai nematau taves mutinancio vieno is ju.
Ai, ir nuo kada mes planuojam dalint mod buginantiems zaidejams (ne tik tau skirta tai)
Kitas dalykas, tu tikrai uz mane ilgiau nezaidi, o as pradejau zaist 2015 metais, so take a seat.
Serve kai buni, tai tik afk. Tai nematau net prasmes duot mod tam kuris bus afk ir naudos privilegijas kaip linksmybes.
Geros dienos.
Juste, turbut ne taip supratai mane... as modo noriu ne del to kad kad isbandyt idomybes, pats puikiai suprantu kam tie mod reikalingi, kad padet naujokam, baust zaidejus tie kurie keikiasi, i konfliktus lenda,  bugina ir panasiai. ne durnas esu, kad nesamonem naudot mod. del Afk tai zodziu buna taip, nueinu taip intikan pasedet prie fb arba foruman, arba buna kad turiu atsitraukt nuo pc (svarbiu reikalu). bet tikrai seip stengiuosi nesedet afk daznai... nezinau galvokit ka norit, bet as sakau savo tiesa.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 10, 2018, 12:53:37 sukūrė ThugLife »

Neprisijungęs NightBunny

• 309
  • +36/-44
  • ✖×✘#~Buηηi§S✘×✖ [NightBunny.]
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 579
  • Vardas žaidime: NightBunny.
  • Gauja: BoG
  • ON: 2018-01-13 20:24:40
« Atsakymas #20 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2018, 13:34:49 »
Juste, turbut ne taip supratai mane... as modo noriu ne del to kad kad isbandyt idomybes, pats puikiai suprantu kam tie mod reikalingi, kad padet naujokam, baust zaidejus tie kurie keikiasi, i konfliktus lenda,  bugina ir panasiai. ne durnas esu, kad nesamonem naudot mod. del Afk tai zodziu buna taip, nueinu taip intikan pasedet prie fb arba foruman, arba buna kad turiu atsitraukt nuo pc (svarbiu reikalu). bet tikrai seip stengiuosi nesedet afk daznai... nezinau galvokit ka norit, bet as sakau savo tiesa.
Mod,kad padėt naujokam? man kažkaip mod neprireikė,suteikiant informacijos kažkam :/ wrong,o dėl baudimo tai jo,bet būdamas afk,ir laukdamas kol kažkas į pm parašys:Užmutink tą,matei ką rašė?... na ždž,ir beto šiaip* :| >:(

Neprisijungęs Domke.

• **
  • 64
  • +12/-11
  • Bėgau per delčia, girdėjau kaip mama meldžia.
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 496
  • Vardas žaidime: Domke
  • Gauja: Audi
  • ON: 2018-01-13 21:02:02
« Atsakymas #21 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2018, 23:20:42 »
Tu tu tu gal nebejuokauk, kai baigsi abusint ir nusisneket tada gausi +, o dabar ciau :)

NightBunny maladiec :-*

Neprisijungęs ThugLife

• *
  • 42
  • +12/-16
  • That's what I am?
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #22 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2018, 00:12:35 »
Mod,kad padėt naujokam? man kažkaip mod neprireikė,suteikiant informacijos kažkam :/ wrong,o dėl baudimo tai jo,bet būdamas afk,ir laukdamas kol kažkas į pm parašys:Užmutink tą,matei ką rašė?... na ždž,ir beto šiaip* :| >:(
pritariu, del to kad naujokam padet... mod nebutinas, naujokam padet gali ir paprastas zaidejas.  :)

Neprisijungęs BFD_edg4

• *
  • 8
  • +0/-0
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #23 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2018, 18:30:37 »
-
Loaas

Neprisijungęs NightBunny

• 309
  • +36/-44
  • ✖×✘#~Buηηi§S✘×✖ [NightBunny.]
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 579
  • Vardas žaidime: NightBunny.
  • Gauja: BoG
  • ON: 2018-01-13 20:24:40
« Atsakymas #24 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2018, 18:59:09 »
-
pagal viska,reikia pridurti už ką minusas,nes vienas pats minusas,nieko nereiškia

Neprisijungęs OrangeDice

• 504
  • +80/-97
  • King Of The North
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 840
  • Vardas žaidime: TheNight
  • Gauja: Royals
  • ON: 2018-01-13 20:10:40
« Atsakymas #25 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2018, 19:27:44 »
Geros dienos.
as nesuprantu tau modas skirtas kad padet naukokam kiek zinau nebutina modo padet kitam zaidejiuj
Time is Free but it's priceless.
You can't own it, but you can use it.
You can't keep it, but you can spend it.
And once it's lost you can never get it back.

Neprisijungęs Q.

• **
  • 69
  • +8/-7
  • Šnioju gaidį kaip nuotaika svyra.
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #26 Įrašytas: Rugpjūčio 13, 2018, 01:59:30 »
užtenka justės su morpp mum
ir dar žinau kad turi kažkokią ligą kuri tau neleidžia pilnai mastyt todėl šimtu procentu tau per daug modas būtų ir tu su juo daugiau žaistum nei pareigas atliktum.
-

Neprisijungęs ThugLife

• *
  • 42
  • +12/-16
  • That's what I am?
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #27 Įrašytas: Rugpjūčio 13, 2018, 11:01:25 »
užtenka justės su morpp mum
ir dar žinau kad turi kažkokią ligą kuri tau neleidžia pilnai mastyt todėl šimtu procentu tau per daug modas būtų ir tu su juo daugiau žaistum nei pareigas atliktum.
-
manai kad vien zaisciau? netiesa, mano manymu mod/admin nera skirtas vien zaisti, suprantama kad turi bausti zaidejus tik aisku reik zinot ir uz ka baust.... zinoma serveryje buna keiksmu, konfliktu, ir suprantama kurie pazeidzia serverio taisykles tuos ir nubaudi.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 13, 2018, 11:04:21 sukūrė ThugLife »

Neprisijungęs Micro

• *
  • 6
  • +0/-1
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #28 Įrašytas: Rugpjūčio 13, 2018, 21:59:12 »
Uz Nierka blogiau nebus, +
Realiai visiems ta rasysiu ;ddd
Už nierką nebus blogiau, už tave nebus geriau :D , minusas btw
Baninkit kiek norit, ant main baigės Rūgsėjo 12 dieną, bet kažkas uždėjo for free. Jei baninsit užp*siu labiau  :-X  ::)