MTA :: Lithuanian Free-Roam

18th Street Gang

_UnFramed

Ats: 18th Street Gang
« Atsakymas #15 Įrašytas: Balandžio 23, 2015, 15:55:57 »
Na čia atsirado protingų žmonių, kurie ale viską žino.. :)
Jai nežinot tai ir neskleiskit savo nuomonės, nes manau ji tik Jums ir rūpi, arba čia Jūs norite dėmesio gauti, na šito negaliu pasakyti, bet mano manymų Jums trūksta dėmesio ir bandot čia kažką užstumti ant gang'o, pacituosiu ,,Zonos nuo 1Collins, kuris nuo ryto paiso ir nieko daugiau nemato. Nezinau kaip istikruju yra, bet atrodo kad viska vienas daro...'' Jai sakai, kad jis nuo ryto paišo, tai vadinasi pats nuo ryto nolifini, ir čia bandai sustumti. Bet taip nėra, nes jai paišom tai visi paišom kaip ir Jūs patys būnat.. O pastebėjau tai, kad jai mes pasiemam teritoriją, Jūs ją tik bandot atsigrobti nakty.. :)
Tad manau čia nereikšk savo nesamoningos nuomonės nes kalbi grynas nesamonės, o jai kažką bandai įrodyti tai geriau padaryk, foto, video o ne skleisk savo gilia fantazija, kuria susapnavai ;)
O tie kurie čia susirinko pastumti aš Jums pasakysiu tik tiek, stumdami ant kitu manau Jus buvot patys žeminami ir dabar bandot kažką primesti šokti aukščiau bambos.. Bet ką Jus pasiekėt? ogi nieko tad, jai turit durnas savo nuomonės geriau pasilaikykit jas sau.. ;)

PS:heiter gonna heit
toks maždaug 8 klasės lygio tekstas, jeigu buvau arti tiesos, tai man bus didelė garbė, bet ne tai svarbiausia. demokratijos tu uždusinti negali, o ir panašu nesupranti kaip ji veikia. tu jai priešiniesi, o ji tave nugalės :D

dažniausiai lūkesčių apie priešiškus, stumti nusiteikusius žmones, niekas iš šiknos neištraukia, o daro tokias prielaidas pagal  save.

bet rimtai, nuo kada pasidarė taip sunku atskirti "jai" ir "jei" naudojimą? blet kokie beraščiai tie lietuviai aš bbd.  apie kitas klaidas net nekalbu, ten jau aukštesnis lygis, reikia pradmenis mokėti

Neprisijungęs Karolinho

• 104
  • +13/-25
  • Bitch sit down, Be Humble.
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 708
  • Vardas žaidime: Karolinho
  • Gauja: none
  • ON: 2018-01-13 17:32:47
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandžio 23, 2015, 18:37:57 »
Davai dar viena Morala man Jeff'ai. Patiko man sitas.

Neprisijungęs edvyyys

• 268
  • +11/-38
  • MTA::LT-FR
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 445
  • Vardas žaidime: edvyyys
  • Gauja: none
  • ON: 2018-01-12 19:51:42
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandžio 23, 2015, 19:13:44 »
pala cia kur bajeris pasleptas nes logikos 0

Neprisijungęs Jeff

• *
  • 6
  • +0/-0
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 32
  • Vardas žaidime: Jeff
  • Gauja: 18th
  • ON: 2015-04-22 22:57:37
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandžio 23, 2015, 20:53:15 »
Na nesiginu klaidų padariau, nes rašiau per telefoną, ir skubėjau ;)
O jei tu čia savo lygi 8-toko nustatai, tai šaunu :) Ir aš čia jokių moralu nerašau, tiesiog Jus išreiškiat savo nuomonę, išreiškiau ir aš ;)
18th Street Gang.

Satas

« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandžio 24, 2015, 01:21:26 »
Dar viena gauja nesugebanti nieko doro. Manot atsilaikysit pries jau esancias serverio gaujas?

Neprisijungęs Protot1pas

• *
  • 11
  • +4/-10
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 518
  • Vardas žaidime: Protot1pas
  • Gauja: MyTT
  • ON: 2017-02-18 19:17:27
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandžio 24, 2015, 01:47:26 »
nesuprasti as negi jum patinka kad serve yra vos pora gang tegul kuria jai vieningi ir aktyvus yra kuo daugiau gang tuo linksmiau bus lost ne tai kai db ava 1 dazniausiai max buna tai galima sakyt saintai ir myttai dvi gaujos yra nuobodoka bsk :/ o gang nera sunku islaikyt jai turi gerus savo narius kuriais gali pasitiketi ir zinai kad nepaves o pas juos ir siaip pora yr mldc kalba per skype losia kartu ir t.t. suteikit sansa :) nes taip ir sedesim be gauju

_UnFramed

« Atsakymas #21 Įrašytas: Balandžio 24, 2015, 03:08:17 »
čia kad kiti atakuoja, tai jiem proga parodyt, kad jie turi kiaušus :D ir nebūtinai vienas lyderis(ar kas čia forume rašo) turi juos atstovauti visus :)

Neprisijungęs Jeff

• *
  • 6
  • +0/-0
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #22 Įrašytas: Balandžio 24, 2015, 09:12:39 »
Na aš nesuprantu, ko jie čia prisikabinęja.. Neturit ką veikt? džiaukites, kad atsiranda naujų gaujų kurios nori kurtis, o ne piskit kritikas savo.. Na aš priimu kritika pizdu sakykit savo nuomonę nesu pro žaidėjas, nes ateinu į serverį kaip turiu laiko. O Jus net nieko neišbande, atrodo patys viska iškarto mokėjo.
Pagal mane, bent man taip atrodo, kad Jūsų logiką yra, tegul serveryje yra mažiau gaujų, yra Mytai, Saint, AVA ir tai puse nesišaudo, ir šaudo naujokus.. Nešneku apie visus čia.. :) Bet aš manau leiskit ir kitiems pabandyti :)

18th Street Gang.

Satas

« Atsakymas #23 Įrašytas: Balandžio 24, 2015, 19:58:14 »
Na aš nesuprantu, ko jie čia prisikabinęja.. Neturit ką veikt? džiaukites, kad atsiranda naujų gaujų kurios nori kurtis, o ne piskit kritikas savo.. Na aš priimu kritika pizdu sakykit savo nuomonę
Kiek matau nichuja tu nepriimi kritikos.

Neprisijungęs Jeff

• *
  • 6
  • +0/-0
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #24 Įrašytas: Balandžio 26, 2015, 20:23:42 »
Kiek matau, tu čia mažai kam įdomus :) Tad eik pafreepostink kur nors kitur ;)
O kaip ir sakiau kritikuokit kiek norit, aš juk į šį servry ateinu per dieną 1/2val. Gerai praleisti laiką :)
18th Street Gang.

Satas

« Atsakymas #25 Įrašytas: Balandžio 27, 2015, 02:16:22 »
Kiek matau, tu čia mažai kam įdomus :) Tad eik pafreepostink kur nors kitur ;)
O kaip ir sakiau kritikuokit kiek norit, aš juk į šį servry ateinu per dieną 1/2val. Gerai praleisti laiką :)
Nebuciau idomus neatrasytum.
O del freepostu as rasau i tema, o jei to nesupranti tai tavo reikalas.

_InF_

« Atsakymas #26 Įrašytas: Balandžio 28, 2015, 12:05:25 »

Neprisijungęs _zipKa_

• **
  • 88
  • +8/-5
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 1243
  • Vardas žaidime: _zipKa_
  • Gauja: BoG
  • ON: 2017-11-19 09:48:29
« Atsakymas #27 Įrašytas: Balandžio 28, 2015, 12:27:47 »
Sutinku kad reik nauju gangu ko daugiau to smagiau bet tik ne tokiu atmatų kaip jie, telebusina pastoviai ižeidineja po kikvieno kill padarimo jiems nu krc... daro nesamones serve ir jie dar nori gango oficelaus nuo manes BIG - tokiu atmatu čia nereikia :)

_InF_

« Atsakymas #28 Įrašytas: Balandžio 28, 2015, 14:04:22 »
Sutinku kad reik nauju gangu ko daugiau to smagiau bet tik ne tokiu atmatų kaip jie, telebusina pastoviai ižeidineja po kikvieno kill padarimo jiems nu krc... daro nesamones serve ir jie dar nori gango oficelaus nuo manes BIG - tokiu atmatu čia nereikia :)

Dėl šitų foto jie bus denied tikrai greit ^^

_UnFramed

« Atsakymas #29 Įrašytas: Balandžio 28, 2015, 14:16:41 »