MTA :: Lithuanian Free-Roam

[MyTT] į oficialų statusą

Neprisijungęs Collinsas

• **
  • 87
  • +5/-14
  • Plz tm
    • Žiūrėti profilį
Ats: [MyTT] į oficialų statusą
« Atsakymas #45 Įrašytas: Kovo 23, 2017, 17:51:44 »
+
Plz tm :/

Neprisijungęs Zollins

• **
  • 81
  • +3/-30
  • Niekada nepasiduok
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #46 Įrašytas: Kovo 23, 2017, 17:54:25 »
+
Aš ne angelas bet ir gyvenimas ne rojus

Neprisijungęs OrangeDice

• 504
  • +80/-97
  • King Of The North
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 840
  • Vardas žaidime: TheNight
  • Gauja: Royals
  • ON: 2018-01-13 20:10:40
« Atsakymas #47 Įrašytas: Kovo 23, 2017, 18:07:08 »
Kuo toliau tuo labiau mazeja jusu aktyvumas. Vos vienas kitas pasirodo ir tai trumpam. Jei suaktyvetumet ir tavo nariai sudo nemaltu tai galima butu but uz. Bet prisiminiau kai tavo narys bugino tu ir kiti tavo gaujos lyderiai ji uzgynet.
Ta buga naudoja tik Mytt nariai, kazkaip kiti tuo neabusina. Jus net didziavotes kad buginat.
Beto baze uzdaro kelia, yra priepat hp shopo ir banko. Pries.
Blt ten ne bugas kiek karu jium skayt neuzpachinta buffo ir speceliai netvarko ;)
Time is Free but it's priceless.
You can't own it, but you can use it.
You can't keep it, but you can spend it.
And once it's lost you can never get it back.

Neprisijungęs синий

• *
  • 18
  • +12/-21
  • MTA::LT-FR
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #48 Įrašytas: Kovo 24, 2017, 11:05:16 »
Na per tas pora dienu kurias žaidžiu, sakyčiau kaikurie gan aktyvus yra, bet dėl kaikuriu nariu tikrai nenorėčiau dėti +, tai -/+, sekmės jums. ;)

Neprisijungęs Liepa

• **
  • 88
  • +20/-29
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #49 Įrašytas: Kovo 24, 2017, 13:03:58 »
Na as nemanau kad verti oficial, pazaidziau gal menesi su biskiu ir kiek as pastebejau tai megstantys izeidineti, provokuoti ir kita pasiepti, tikrai dar tokio statuso neuzsitarnavo manau, bet spreskit jus ikeliu dauk Foto is ju gyvenimo kur jie pasireiskia graziausiai :)

cia matosi kaip GanjamaN mane izeidineja ir sekanciose foto jis jau praso kad nekelciau i foruma ir atsiprasineja tai kaip juos pavadinti, apsimeteliai ir kaip Ganjaman rase MEMES

o cia jau visos gaujos pasirodymai, mes ememe zonas ju ir jie neapgyne todel bande isprovokuoti, tame paciame tarpe buvo ir Splinteris/refles, kuris nieko nedare nes kaip jis kazkada minejo savo gaujos nariu nebaudzia

cia netgi matosi kaip gaujos nariai splinteriui/refles nurodo deti kazkam mute, tai ka jis jau ir nebemasto savo galva :(

Taigi va kokie jie svelnuciai geruciai laukiantys Oficial, jum spresti toliau o as savo nuomone issakiau ir dedu dideli

-------------------

Neprisijungęs Tautvydas

• *
  • 31
  • +3/-8
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #50 Įrašytas: Kovo 24, 2017, 13:57:56 »
-

LGTT_VeStAs

« Atsakymas #51 Įrašytas: Kovo 24, 2017, 14:23:41 »
Na as nemanau kad verti oficial, pazaidziau gal menesi su biskiu ir kiek as pastebejau tai megstantys izeidineti, provokuoti ir kita pasiepti, tikrai dar tokio statuso neuzsitarnavo manau, bet spreskit jus ikeliu dauk Foto is ju gyvenimo kur jie pasireiskia graziausiai :)

cia matosi kaip GanjamaN mane izeidineja ir sekanciose foto jis jau praso kad nekelciau i foruma ir atsiprasineja tai kaip juos pavadinti, apsimeteliai ir kaip Ganjaman rase MEMES

o cia jau visos gaujos pasirodymai, mes ememe zonas ju ir jie neapgyne todel bande isprovokuoti, tame paciame tarpe buvo ir Splinteris/refles, kuris nieko nedare nes kaip jis kazkada minejo savo gaujos nariu nebaudzia

cia netgi matosi kaip gaujos nariai splinteriui/refles nurodo deti kazkam mute, tai ka jis jau ir nebemasto savo galva :(

Prašau, nebedaryk gėdos sau ir serveriui, jau davei - tai davei, n* 2 syk duodi?
Gal man sukelt savo viso gyvenimo nuotraukas kai tu provokuoji?
Jau buvai visas tas nuotraukas į skundus sukėlus, b*** tu man pasakyk, kaip tave suprast, vieną dieną provokuoja kita jau eini verkti į tą forumą, tikėdamasi gauti paramos?

PS:" savo nuomone issakiau ir dedu dideli
-------------------" čia tau "DIDELIS" "MINUSAS", ar tik dahuja MAŽŲ MINUSŲ?
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 24, 2017, 14:25:46 sukūrė Buddha. »

Neprisijungęs Liepa

• **
  • 88
  • +20/-29
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #52 Įrašytas: Kovo 24, 2017, 14:39:42 »

Prašau, nebedaryk gėdos sau ir serveriui, jau davei - tai davei, n* 2 syk duodi?
Gal man sukelt savo viso gyvenimo nuotraukas kai tu provokuoji?
Jau buvai visas tas nuotraukas į skundus sukėlus, b*** tu man pasakyk, kaip tave suprast, vieną dieną provokuoja kita jau eini verkti į tą forumą, tikėdamasi gauti paramos?

PS:" savo nuomone issakiau ir dedu dideli
-------------------" čia tau "DIDELIS" "MINUSAS", ar tik dahuja MAŽŲ MINUSŲ?

del minuso kaip nori taip suprask cia tavo reikalas man vienodai, o del gedos tai geda turetu buti MyTT o ne man, ir cia MyTT i Oficial yra tema o ne skundai todel keliu viska kas su jais susije , o tu galesi pakurti kita tema apie mane kaip provokuoju as tau nedraudziau sekmes tau :P

o cia yra taisykles kuriu turi MyTT laikytis , vina is ju  turi nebuti nusiskundimu is serverio zaideju  paziurek

Oficialaus gaujos statuso informacija
« Įrašytas: Balandžio 30, 2015, 20:41:25 »
Norint, kad jūsų gauja būtų patvirtinta oficialiu statusu, jums reikia atitikti mūsų ypatingai aukštus reikalavimus ir sąlygas:

• Jūsų minigauja jau 6 mėnesius mūsų serveryje arba esate ypatingai aktyvūs bent porą mėnesių. (!)
• Žaidžiate gražiai ir niekas Jumis nesiskundžia.
• Turite gerą reputaciją ir esate patikimi žaidėjai.
• Turite paruošę įspūdingą ir tinkamą gaujos karams bazę.

Gaujos pavadinimas:
Gaujos tag'as:
Gaujos įkūrėjas ir jo lygis:
Gaujos filmuko YouTube nuoroda (originalus jūsų gaujos pristatymas):
Gaujos bazė (jūsų kurta, turi atitikti bazių kūrimo zonų taisyklę pagal http://mtasa.lt/index.php/topic,700.0.html):

* Galima prisegti gaujos skinų mod'us.

Gauja turi tobulai atitikti punktus, taikoma visiems gaujos nariams.
Gaujos statuso keitimas yra sudėtinga ilga procedūra administratoriui, todėl tokį statuso keitimą reikia nusipelnyti.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 24, 2016, 09:54:57 sukūrė BuFF »

« Paskutinį kartą keitė: Kovo 24, 2017, 14:46:12 sukūrė Liepa »

Neprisijungęs BuFF

• 362
  • +41/-20
  • Freeroam Support
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 572
  • Vardas žaidime: BuFF
  • Gauja: none
  • ON: 2018-01-03 06:47:03
« Atsakymas #53 Įrašytas: Kovo 31, 2017, 09:55:09 »
Gauja aktyvi, administracija ir dauguma sutinka su statusu.
Bazė buvo suderinta kita nei aprašyme nurodyta, dabar tinka ji.

Patvirtinta.

Priiminėt narius jau galima pagal anketas pradėt. Senos temos sugrąžintos.