MTA :: Lithuanian Free-Roam

[R] - Randoms

Neprisijungęs Ovidijus.

• *
  • 33
  • +0/-7
  • TFaC 4ever
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 508
  • Vardas žaidime: Tinginys
  • Gauja: none
  • ON: 2017-10-15 19:40:44
[R] - Randoms
« Įrašytas: Vasario 12, 2015, 17:39:56 »
Gaujos pavadinimas : Randoms
Gaujos tag'as : R
Gaujos įkūrėjas ir jo lygis : Tinginys | Lygis ~400 || Skarbonke | Lygis ~350
Gaujos spalva(spalvos kodas iš www.colorpicker.com RGB): FF00D0
Gaujos teritorija : Žemiau įkelsiu nuotrauką.
Gaujos skinai(https://wiki.multith...Character_Skins): Male - 292 | Female - 90
5 gaujos nariai: Tinginys, Skarbonke, Parazitas, Reduxo, Airidas_Ltu, TrutuTu, Gabija, Vilkas, [E]imanta[S, RickaHP, -Krompot*, Viengras, domasB, KarolisV ... Dar bus pildoma.
Teritorija:

Sveiki, daug maž visi žinot kas aš esu, ir turbūt jau supratot ką aš čia darau. :D Tai gi pakalbėjus su kaikuriais žaidėjais, buvo sugalvota įkurt naują gaują, tai mano, prieš porą metų uždarytą gengą - Randoms. Gengas buvo įkurtas Sampe, užsidarius kitai gaujai, o ištrintas buvo, nes keitėsi fryrumo valdytojai, kurie vis viską darydavo iš naujo ir pagal save. Mano gauja gyvavo tikrai ne trumpą laiką. Sudėtis nebuvo įspūdinga skillais, kurių tebuvo 3, ar 4, visą kitą gaujos sudėtį sudarė žaidėjai, kurie man pasirodė tinkantys prisijungt prie mūsų. Tai buvo tie, kurie nesireikšdavo savo verksmais, stūmimais, ar kitokiais įkyriais būdais public čhete. Skillai, kas dabartiniams žaidėjams yra labai svarbu, sorry, bet man tai paskutinė vieta, man svarbu, kad žmogus mąstytų ir būtų galima su juo pakalbėt, bet taip pat, kad būtų ir aktyvus. Prieš porą metų daug kas žaisdavo tokiuos žaidimus ir buvo galima rast tikrai rimtų kandidatų, tad ir būdavo tuomet dienom po 5 mažiausiai onlaine žaidžiančius žmones iš gaujos, nors ir šaudyt nemokėjo, tačiau jie buvo aktyvūs ir galėjo laisvai kelt gengo vardą savo aktyvumu, o ne stūmimu, ar dar kuom. Kaikuriems čia žinomas žaidėjas kaip Retro, man tiesiai šviesiai yra pasakęs, kad zjbs buvo mano gengas, nes buvo aktyvus ir galėjo laisvai žaist bei keltis status. Jei įkurtumėt mano gaują - Randomus, ta taisykle vadovaučiausi ir čia, t.y. imčiau ne skillus, ar kokiuos achujienus, o tuos, kurie mąsto, aktyvūs ir nebando kažko įrodynėt savo liežuviu. P.S. Kadangi forumas buvo "užlūžęs", tai dingo visos temos, taip pat ir mano prašymas įkurt gaują, tai pamėginau viską atkurt daug maž, ką buvau prirašęs, jei ko trūksta, sorry.[/s]
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 18, 2015, 16:23:22 sukūrė Ovidijus. »

TFaC 4ever

morpp

Ats: [R] - Randoms
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 12, 2015, 17:41:13 »
+

Neprisijungęs GariunasPower

• *
  • 8
  • +1/-0
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 269
  • Vardas žaidime: GariunasPower
  • ON: 2017-10-31 21:30:48
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 12, 2015, 19:05:31 »
+

Neprisijungęs Sparrow

• 217
  • +35/-47
  • Žvirblis :>
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 690
  • Vardas žaidime: MAD.
  • Gauja: MyTT
  • ON: 2018-01-09 16:08:50
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 12, 2015, 19:57:44 »
būsiu už. :)

Neprisijungęs Godless

• 244
  • +25/-14
  • Existence is pain.
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 1352
  • Vardas žaidime: Godless_
  • ON: 2018-01-01 20:02:03
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 12, 2015, 21:00:00 »
Kaip jau minėjau, už  ;)

Neprisijungęs Ovidijus.

• *
  • 33
  • +0/-7
  • TFaC 4ever
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 12, 2015, 21:31:30 »
Malonu matyt tokias nuomones. :)

TFaC 4ever

Satas

« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 13, 2015, 04:11:03 »
+ pagaliau kazkas rimtesnio...
buvau toje gaujoje iki jai uzsidarant ir galiu pasakyt kad viskas buvo narmalei 8)

Neprisijungęs Ovidijus.

• *
  • 33
  • +0/-7
  • TFaC 4ever
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 13, 2015, 11:43:29 »
+ pagaliau kazkas rimtesnio...
buvau toje gaujoje iki jai uzsidarant ir galiu pasakyt kad viskas buvo narmalei 8)

Va, va, vienas iš tų narių, kurie tūrėjo įgūdžių, nors jų buvo tik keli ir daugiau nereikėjo. :) Btw, Thanks.

TFaC 4ever

Neprisijungęs Ovidijus.

• *
  • 33
  • +0/-7
  • TFaC 4ever
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 13, 2015, 18:59:03 »
Čia va taip biški, kai liko mažiau R žaidėjų onlaine. :3

TFaC 4ever

Neprisijungęs Frave

• *
  • 12
  • +0/-0
  • ZoltoN!
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 296
  • Vardas žaidime: Frave
  • ON: 2017-08-07 11:56:45
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasario 13, 2015, 23:32:05 »
Prieš patį gangą aš nieko prieš, bet esu prieš jo įkurimą. Nemanau, kad šiuo metu reikia dar vienos gango, o ir šitų naujausių nematau didelio aktyvumo. Žodyžiai nelygūs pažadams.  ;)

Neprisijungęs Ovidijus.

• *
  • 33
  • +0/-7
  • TFaC 4ever
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasario 13, 2015, 23:38:07 »
Prieš patį gangą aš nieko prieš, bet esu prieš jo įkurimą. Nemanau, kad šiuo metu reikia dar vienos gango, o ir šitų naujausių nematau didelio aktyvumo. Žodyžiai nelygūs pažadams.  ;)

Frave, visi žinom, kad tavo aktyvumas yra tiesiog "nepriekaištingas", tad kaip tu gali matyt tą aktyvumą? :D Sorry, tiesiog tai tiesa. :D Bufas siūlė perimt kažkurią gaują ir tai turbūt buvo Zoltonai, kuriuos šiuo metu prižiūri ale tu, bet ne, aš to nenoriu, nes paskui prasidės visokie pykčiai su tavim, ar kitais žaidėjais. Tavo valdomas Zolon gengas toks pats neaktyvus, kaip ir tu. Jokio veiksmo, kad jis būtų aktyvus. 4 nariai, iš kurių žaidžia tik Akvilė, o aš, aš kas dien ieškau žaidėjų, kurie norėtų prisijungt ir padėt įkurt R. Sorry, bet taip yra ir manau, kad atsiras ne vienas ir ne trys, kurie man pritartų šiūo klausimu. :)
P.S. Frave, nemanau, kad norint įkurt gaują, visi surašyti nariai, turi žaist visą parą iki nuosprendžio. Žaidžiam dienom, o ne naktym. Iki ko, tau tikrai labai daug trūksta. :)
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 14, 2015, 00:16:48 sukūrė Ovidijus. »

TFaC 4ever

Satas

« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasario 14, 2015, 00:14:32 »
Prieš patį gangą aš nieko prieš, bet esu prieš jo įkurimą. Nemanau, kad šiuo metu reikia dar vienos gango, o ir šitų naujausių nematau didelio aktyvumo. Žodyžiai nelygūs pažadams.  ;)

kam sneket, o kam patylet. bazarini garsiau uz visus, bet tik kad bazarint.

Neprisijungęs Frave

• *
  • 12
  • +0/-0
  • ZoltoN!
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 296
  • Vardas žaidime: Frave
  • ON: 2017-08-07 11:56:45
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasario 14, 2015, 00:15:27 »

Frave, visi žinom, kad tavo aktyvumas yra tiesiog "nepriekaištingas", tad kaip tu gali matyt tą aktyvumą? :D Sorry, tiesiog tai tiesa. :D Bufas siūlė perimt kažkurią gaują ir tai turbūt buvo Zoltonai, kuriuos šiuo metu prižiūri ale tu, bet ne, aš to nenoriu, nes paskui prasidės visokie pykčiai su tavim, ar kitais žaidėjais. Tavo valdomas Zolon gengas toks pats neaktyvus, kaip ir tu. Jokio veiksmo, kad jis būtų aktyvus. 4 nariai, iš kurių žaidžia tik Akvilė, o aš, aš kas dien ieškau žaidėjų, kurie norėtų prisijungt ir padėt įkurt R. Sorry, bet taip yra ir manau, kad atsiras ne vienas ir ne trys, kurie man pritartų šiūo klausimu. :)

Jei nebūnu serve, nereiškia, kad nežinau, kas jame vyksta. O pats prisijungęs nerandų tų "aktyviausių". Gangų yra gana, pasakiau kaip yra. Mane pakeist nori kažkas? Pirmyn.

Visi turi teisę čia pasisakyt, ką aš ir padariau. O pats matau irgi pabazarint mėgsti. ;)
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 14, 2015, 00:17:45 sukūrė Frave »

Neprisijungęs Ovidijus.

• *
  • 33
  • +0/-7
  • TFaC 4ever
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasario 14, 2015, 00:22:08 »

Jei nebūnu serve, nereiškia, kad nežinau, kas jame vyksta. O pats prisijungęs nerandų tų "aktyviausių". Gangų yra gana, pasakiau kaip yra. Mane pakeist nori kažkas? Pirmyn.

Visi turi teisę čia pasisakyt, ką aš ir padariau. O pats matau irgi pabazarint mėgsti. ;)

Tai kam klausi Šautbuxe kas čia buvo, kol tavęs nebuvo? :D Aš jau pasakiau savo nuomonę į tai, kad tu neradai tų aktyvių mano žaidėjų. Gana, ne gana, bet pilna žaidėjų be gaujų, o tu, nesusitvarkai su tau skirtom pareigom. Btw, nesinervuok, viskas ok. :D Čia buvo paskutinė mano žinutė iki kitų, norinčių pasisakyt žaidėjų komentarų. Kad nebūtų pykčių, ar bereikšmių postų, gal ir jūs taip pat padarykit, nes čia greit pasidarys, kaip Šautbuxas. :D

TFaC 4ever

Neprisijungęs Zeldak

• 104
  • +62/-60
    • Žiūrėti profilį
  • Žaidėjo lygis: 575
  • Vardas žaidime: Nor[M]aL.
  • ON: 2017-11-11 09:45:22
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasario 14, 2015, 12:51:00 »
ne ne ne ir dar karta ne -